logo
Kontakt

Niedostępność usług

4
09.2025

Szanowni Państwo,

w związku z wdrożeniem zmian w systemach rozliczeniowych oraz dostosowaniem komunikatów płatniczych do nowego formatu ISO 20022, uprzejmie informujemy o planowanych przerwach:

  • 4 września 2025 (czwartek) w godzinach 22:00-24:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu usług;
  • w terminie od 5 września 2025 (piątek) od godziny 20:00 do 6 września 2025 (sobota) do godziny 2:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu usług;
  • 6 września 2025 (sobota) w godzinach 7:00-18:00 usługi Express Elixir oraz płatności BLIK na telefon będą niedostępne. Równocześnie informujemy, iż płatności BLIK będą działały bez przerwy;
  • w terminie od 5 września od godziny 14:30 do 8 września 2025 nie będzie możliwości wprowadzenia przelewów dewizowych.

 

Aktualizacje komunikatu:

  • Usługa płatności BLIK, która zgodnie z wcześniejszymi założeniami miała pozostać dostępna w trakcie prac, również została objęta ograniczeniami dostępności. Decyzja ta wynika z poziomu zaawansowania zmian procesów rozliczeniowych.

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość.

Zespół Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej

Zobacz także