logo
Kontakt

Modernizacja telefonii stacjonarnej

7
12.2023

Szanowni Klienci,

informujemy, że w dniu 12 grudnia 2023r. w centrali Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej oraz filiach (Rabka-Zdrój ul. Orkana 3a, Spytkowice 1c, Skawa 583a, Nowy Targ, ul. Szaflarska 144 oraz Podsarnie) mogą wystąpić przerwy w działaniu telefonów stacjonarnych. Powodem niedostępności linii telefonicznych są prace modernizacyjne prowadzone przez Bank.

Równocześnie informujemy, że od dnia 12 grudnia 2023r. zmianie ulegnie sposób połączenia telefonicznego do centrali Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej oraz do filii w Rabce-Zdrój ul. Orkana 3a. Połączenie rozszerzone zostanie o możliwość wyboru działu obsługi klienta (np. rachunki, kredyty, kasa itp.)

Inwestycje prowadzone po stronie Banku nie spowodują zmiany dotychczasowych numerów telefonów do placówek Banku. Wszystkie numery kontaktowe dostępne są na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej pod adresem: https://bsrabawyzna.pl/placowki/

W przypadku pilnej konieczności skontaktowania się z Bankiem w dniu 12 grudnia 2023r.  udostępnione zostaną awaryjne numery kontaktowe na telefony komórkowe.

Przepraszamy za powstałe niedogodności. Liczymy, że wprowadzone rozwiązania spotkają się z Państwa aprobatą i pozwolą na skuteczne kontaktowanie się z pracownikami naszego Banku.

 

 

Zobacz także