logo
Kontakt

Nisko oprocentowany kredyt gotówkowy „Lekka Rata” – na spełnienie marzeń, na nieoczekiwane wydatki

26
03.2019

Życiu każdego z nas towarzyszą marzenia, które często zdarza się odkładać na bliżej nieokreślone “później”. Po drugiej stronie barykady znajdują się nagłe potrzeby, które znów nie chcą i nie mogą zostać przesunięte w czasie. Z realizacją pierwszych nie powinno się zwlekać, a w naturze drugich leży to, że muszą zostać zaspokojone natychmiastowo.

Aby spełnić marzenia dające piękne wspomnienia i sprostać nieoczekiwanym potrzebom, które wynikają z prozy życia, przygotowaliśmy dla Was przyjazny portfelowi, niskooprocentowany kredyt “Lekka Rata”.

Kredyt gotówkowy na spełnienie Twoich marzeń

Nowy samochód, kino domowe, wyjazd po wielu latach nad polskie morze, czy zasłużony odpoczynek na jednej z pięknych, śródziemnomorskich plaż? Nieważne jakie są Twoje najskrytsze marzenia – pewnym jest, że należy je spełniać. Życie jest jedno i trzeba rozsądnie czerpać z niego pełnymi garściami, aby móc kiedyś rozsiąść się wygodnie w fotelu i powiedzieć “spełniłem w życiu swoje wszystkie marzenia”.

Nisko oprocentowany kredyt gotówkowy

 

Tak, wiemy, że na realizację snów często brakuje czasu lub środków. Pytanie jednak, czy na pewno? A może z przyzwyczajenia, pracowitości i wrodzonej skromności nie masz odwagi by po nie sięgnąć? Na te pytania musisz oczywiście odpowiedzieć sobie sam. My jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w realizacji planów, które są dla Ciebie ważne, jednocześnie nie obciążając Twojego budżetu. To jeden z głównych powodów, dla których przygotowaliśmy dla klientów Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej niskooprocentowany kredyt gotówkowy “Lekka Rata”.

Button kredyt gotówkowy Bank Spółdzielczy Raba Wyżna

Kredyt na niespodziewane wydatki

Oczywiście życie to nie tylko marzenia, ale niestety również wiele innych, mniej przyjemnych niespodzianek. Zepsuta pralka, awaria samochodu, potrzeba remontu mieszkania. Nikt nie chce obniżać swojego komfortu, dlatego potrzeby te realizuje się najczęściej “od ręki”, chociaż nie zawsze ma się na to potrzebne fundusze.

W tym wypadku również rozwiązaniem może być kredyt gotówkowy “Lekka Rata” w Banku Spółdzielczym w Rabie Wyżnej, który w prosty sposób zasili domowy budżet, a kosztowna niespodzianka zostanie przekształcona w łatwe do zaakceptowania miesięczne raty. Wszystko po to, abyś nie musiał stresować się nieoczekiwanym wydatkiem, tylko mógł swobodnie zaspokoić nagłą potrzebę i swobodnie przejść do porządku dziennego.

Button kredyt gotówkowy Bank Spółdzielczy Raba Wyżna

Nisko oprocentowany kredyt gotówkowy “Lekka Rata” w Banku Spółdzielczym w Rabie Wyżnej

Ponieważ zawsze chcemy być blisko Was i odpowiadać bezpośrednio na Wasze potrzeby i oczekiwania, przygotowaliśmy kredyt dla osób fizycznych, który może stać się odpowiedzią na wiele Waszych codziennych trosk lub marzeń.

Niskie oprocentowanie (RRSO: 17,58%), długi okres kredytowania (nawet do 36 miesięcy) oraz maksymalna kwota kredytu w wysokości 20,000 złotych sprawiają, że jest to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla wielu osób, które potrzebują dodatkowej gotówki, a jednocześnie nie chcą nadwyrężać nadmiernie swojego budżetu.

Dowiedz się więcej o komfortowym kredycie gotówkowym “Lekka Rata” w Banku Spółdzielczym w Rabie Wyżnej, skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach!

Zobacz także