logo
Kontakt

Rolnicy

Bankowość elektroniczna

Internet Banking (IB)

Sprawdzaj stan rachunku, wykonuj przelewy, zakładaj lokaty, zmieniaj limity na karcie bez wychodzenia z domu!
Zobacz więcej

Aplikacja Mobilna

Zarządzaj swoimi finansami tak jak lubisz, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś! Sprawdź jakie to proste! Wystarczy, że posiadasz telefon lub tablet z dostępem do Internetu i pobierzesz bezpłatną aplikację.
Zobacz więcej

mojeID

Usługa mojeID służy do zdalnego potwierdzania tożsamości. Pozwala na bezpieczną weryfikację Twoich danych za pomocą bankowości internetowej bez konieczności wstawania z kanapy, w zaciszu domu, na dowolnym urządzeniu i w dogodnym czasie.
Zobacz więcej

Szybka wypłata

Szybka wypłata to funkcjonalność, która pozwala wypłacić pieniądze w bankomacie przy pomocy wygenerowanego kodu (z określonym czasem realizacji) bez konieczności użycia karty.
Zobacz więcej

Płatności mobilne Apple Pay

Apple Pay w naszym banku. Poznaj zalety płacenia z Apple Pay: wygodna forma - już nie musisz szukać karty w portfelu, szybkość transakcji - klikasz i już, bezpieczeństwo - dane Twojej karty nie są przechowywane w urządzeniu, ani udostępniane podczas transakcji. Wypróbuj już dziś!
Zobacz więcej

Płatności mobilne BS Pay

Nie musisz już brać portfela na zakupy! Pobierz aplikacje Planet Mobile i płać telefonem z wykorzystaniem technologii Google Pay.
Zobacz więcej

smsBanking

Chcesz na bieżąco być informowanym o operacjach dokonywanych na Twoim koncie? Aktywuj usługę SMS Banking już dziś i otrzymuje powiadomienia o transakcjach na rachunku w formie komunikatów SMS.
Zobacz więcej

Doładowanie telefonu

Doładuj dowolny numer telefonu komórkowego w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej lub bankomacie. Możesz to zrobić kiedy tylko potrzebujesz, a z wykupionego pakietu korzystasz od razu.
Zobacz więcej