logo
Kontakt

Mini Podhale Tour dla dzieci i młodzieży szkolnej – klasyfikacja generalna o „Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej”

2
07.2019

W dniu 30 czerwca 2019 r. odbył się ostatni V etap zawodów rowerowych Mini Podhale Tour dla dzieci i młodzieży szkolnej – etap ten był rozgrywany jako Grand Prix Gminy Spytkowice.

Po zakończonych zawodach odbyło się podsumowanie i klasyfikacja generalna ze wszystkich etapów. W klasyfikacji generalnej najlepsi sportowcy walczyli o „Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej”.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej miał zaszczyt wręczyć puchary dla zwycięzców  oraz inne  nagrody rzeczowe ufundowane przez bank.

Mini Podhale Tour w kategorii dla dzieci i młodzieży to wspaniała impreza sportowa i rodzinna.  Miło było patrzeć na zwycięzców, jak również na ich rodziców, którzy bardzo zaangażowali się w te zawody.  Słowa uznania kierujemy również do organizatorów Podhale Tour w każdej kategorii. Jest to bardzo duże przedsięwzięcie organizacyjne, bardzo satysfakcjonujące i udane.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej  życzy sportowcom, aby dalej  rozwijali pasje sportowe, a organizatorom, aby nie zabrakło motywacji do działania!

Zobacz także