logo
Kontakt

Klienci indywidualni

Bankowość elektroniczna

Internet Banking (IB)

Sprawdzaj stan rachunku, wykonuj przelewy, zakładaj lokaty, zmieniaj limity na karcie bez wychodzenia z domu!
Zobacz więcej

Aplikacja Mobilna

Zarządzaj swoimi finansami tak jak lubisz, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś! Sprawdź jakie to proste! Wystarczy, że posiadasz telefon lub tablet z dostępem do Internetu i pobierzesz bezpłatną aplikację.
Zobacz więcej

ePożyczka

Dodatkowe środki kilka dni przed pensją? Szybko i prosto weź ePożyczkę. Miej swobodny dostęp do dodatkowych środków, co zapewni Ci bezcenne poczucie spokoju. W dowolnej chwili weź ePożyczkę w bankowości internetowej lub bankomacie.
Zobacz więcej

Bankowość dla najmłodszych

Bankowość dla najmłodszych to połączenie zabawy z nauką oszczędzania i zarządzania gromadzonymi pieniędzmi. Pozwala dzieciom gromadzić oszczędności w elektronicznych skarbonkach poprzez aplikację zainstalowaną na urządzeniach mobilnych, w ramach rachunku rodzica
Zobacz więcej

Sm@rt wypłata

Sm@rt wypłata to funkcjonalność, która pozwala wypłacić pieniądze w bankomacie przy pomocy wygenerowanego kodu (z określonym czasem realizacji) bez konieczności użycia karty.
Zobacz więcej

Płatności mobilne Planet Mobile

Nie musisz już brać portfela na zakupy! Pobierz aplikacje Planet Mobile i płać telefonem z wykorzystaniem technologii Google Pay.
Zobacz więcej

smsBanking

Chcesz na bieżąco być informowanym o operacjach dokonywanych na Twoim koncie? Aktywuj usługę SMS Banking już dziś i otrzymuje powiadomienia o transakcjach na rachunku w formie komunikatów SMS.
Zobacz więcej

Doładowanie telefonu

Doładuj dowolny numer telefonu komórkowego w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej lub bankomacie. Możesz to zrobić kiedy tylko potrzebujesz, a z wykupionego pakietu korzystasz od razu.
Zobacz więcej