logo
Kontakt

Klienci indywidualni

Bankowość elektroniczna

Internet Banking (IB)

Sprawdzaj stan rachunku, wykonuj przelewy, zakładaj lokaty, zmieniaj limity na karcie bez wychodzenia z domu!
Zobacz więcej

Aplikacja Mobilna

Zarządzaj swoimi finansami tak jak lubisz, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś! Sprawdź jakie to proste! Wystarczy, że posiadasz telefon lub tablet z dostępem do Internetu i pobierzesz bezpłatną aplikację.
Zobacz więcej

Aplikacja Mobilna Junior

Aplikacja Mobilna Junior to połączenie zabawy z nauką oszczędzania i zarządzania gromadzonymi pieniędzmi. Pozwala dzieciom gromadzić oszczędności w elektronicznych skarbonkach poprzez aplikację zainstalowaną na urządzeniach mobilnych, w ramach rachunku rodzica
Zobacz więcej

Xiaomi Pay

Zakupy bez karty i gotówki? To prostsze niż Ci się wydaje. Płać wygodnie opaską lub smartwatchem.
Zobacz więcej

BLIK

Zobacz jakie to wygodne! Transakcje BLIK są bezpieczne, wygodne, realizowane szybko bez zwłoki i pozbawione ryzyka przechwycenia przez niepowołane osoby danych klienta.
Zobacz więcej

Dealing BPS – internetowy kantor wymiany walut

Wymieniaj swoje waluty w bankowości internetowej szybko i bezpiecznie! Teraz to możliwe przy użyciu wygodnego internetowego kantoru wymiany walut dostępnego w Twojej Bankowości Internetowej.
Zobacz więcej

ePożyczka

Dodatkowe środki kilka dni przed pensją? Szybko i prosto weź ePożyczkę. Miej swobodny dostęp do dodatkowych środków, co zapewni Ci bezcenne poczucie spokoju. W dowolnej chwili weź ePożyczkę w bankowości internetowej lub bankomacie.
Zobacz więcej

mojeID

Usługa mojeID służy do zdalnego potwierdzania tożsamości. Pozwala na bezpieczną weryfikację Twoich danych za pomocą bankowości internetowej bez konieczności wstawania z kanapy, w zaciszu domu, na dowolnym urządzeniu i w dogodnym czasie.
Zobacz więcej

Szybka wypłata

Szybka wypłata to funkcjonalność, która pozwala wypłacić pieniądze w bankomacie przy pomocy wygenerowanego kodu (z określonym czasem realizacji) bez konieczności użycia karty.
Zobacz więcej

FitBit Pay

Płać za zakupy w sklepach zbliżeniowo za pomocą zegarka!
Zobacz więcej

Garmin Pay

Nie masz portfela? Nie masz telefonu? Nie ma problemu. Za swoje zakupy zapłać zegarkiem!
Zobacz więcej

smsBanking

Chcesz na bieżąco być informowanym o operacjach dokonywanych na Twoim koncie? Aktywuj usługę SMS Banking już dziś i otrzymuje powiadomienia o transakcjach na rachunku w formie komunikatów SMS.
Zobacz więcej

Doładowanie telefonu

Doładuj dowolny numer telefonu komórkowego w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej lub bankomacie. Możesz to zrobić kiedy tylko potrzebujesz, a z wykupionego pakietu korzystasz od razu.
Zobacz więcej

Dobry Start 300+

Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Złóż wniosek przez bankowość internetową już od 1 lipca br.
Zobacz więcej