logo
Kontakt

Portfel, karta i gotówka odejdą do lamusa? To możliwe dzięki płatnościom mobilnym Planet Mobile!

10
04.2019

To, co jeszcze do niedawna było tylko pieśnią przyszłości, na naszych oczach staje się rzeczywistością. Konwencjonalne metody płatności zaczynają odchodzić do lamusa, a ich miejsce zajmują coraz doskonalsze technologie, które w bezpieczny i wygodny sposób umożliwiają dokonywanie zakupów w sklepach stacjonarnych i internetowych za pośrednictwem jednego urządzenia.

Smartfon zastępuje portfel, a elektroniczne płatności mobilne wypierają karty płatnicze, banknoty i monety. Co więcej! Dzięki Planet Mobile – usłudze dostępnej dla klientów Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej – wszystkie korzyści płynące z nowoczesnych płatności mobilnych możesz posiadać także w swoim telefonie!

Płatności mobilne

Planet Mobile – jedna aplikacja, wiele możliwości

Telefon od dawna przestał nam służyć jedynie do dzwonienia. Najpierw pojawiły się smsy, później możliwość wysyłania wiadomości graficznych, a wraz z dobrodziejstwami dostępu do internetu, smartfon zaczął pełnić rolę prawdziwego “okna na świat”.

Od kilku lat – również w naszym banku – rozwijamy usługi bankowości internetowej i mobilnej. Dzięki nim nasi klienci posiadają nieskrępowany dostęp do swojego konta wszędzie tam, gdzie mają dostęp do internetu. Aplikacja Planet Mobile to dodatkowy ukłon w stronę wygody klientów naszego banku, ponieważ za jej pośrednictwem uzyskają oni m.in.:

  • Dostęp do płatności stacjonarnych i internetowych za pośrednictwem telefonu
  • Możliwość zarządzania wieloma kartami z wykorzystaniem jednego urządzenia
  • Podgląd stanu konta w czasie rzeczywistym
  • Kwartalny wgląd w historię transakcji
  • Możliwość czasowego zastrzegania i blokowania kart
  • Dostęp do wyszukiwarki najbliższych bankomatów

To i tak tylko niektóre z możliwości oferowanych przez tę innowacyjną aplikację mobilną. Planet Mobile to nowa jakość, która zmienia oblicze korzystania z usług i produktów bankowych przez klientów Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej.

Wygodne płatności za pośrednictwem smartfona

Koniec z kieszeniami wypchanymi przez portfele i torebkami, których znaczną część zajmują portmonetki. Dzięki Planet Mobile swój elektroniczny portfel będziesz mieć zawsze przy sobie w postaci aplikacji na smartfonie.

Jak dokonać płatności za pośrednictwem telefonu? Nic prostszego! Wystarczy wybudzić smartfon i zbliżyć go do terminala płatniczego. Na ekranie wyświetli się kwota transakcji, a Ty będziesz mógł dokonać płatności. Pewnie w tym momencie w Twojej głowie pojawi się pytanie – “a co, jeżeli nie będę miał akurat dostępu do internetu?”. Już spieszymy z odpowiedzią. Otóż zapłacić za zakupy możesz również w trybie offline. System Google Pay, na którym bazuje aplikacja, jedynie od czasu do czasu wymusi na Tobie połączenie z internetem, aby zaktualizować stan konta – to wszystko!

bank spółdzielczy w rabie wyżnej planet mobile

Skorzystaj z aplikacji Planet Mobile już teraz i ciesz się wygodnymi płatnościami mobilnymi gdziekolwiek jesteś!

Nie musisz więcej nosić gotówki lub karty ze sobą – wszystkich płatności dokonasz za pośrednictwem telefonu! To wygoda, na którą zasługujesz. Dowiedz się więcej o tym, jak zainstalować aplikację i jak skorzystać ze wszystkich jej możliwości.

Usługa Planet Mobile w Banku Spółdzielczym w Rabie Wyżnej to kolejne ogniwo łańcucha łączącego tradycję bankowości spółdzielczej z nowoczesnymi technologiami ułatwiającymi codzienne życie. Wszystko po to, aby być zawsze blisko Ciebie…gdziekolwiek jesteś!

Zobacz także