logo
Kontakt

O aplikacji

 

Aplikacja BS Raba Wyżna Junior została stworzona z myślą o dzieciach do 13 roku życia, po to by połączyć edukację finansową i zabawę, która wprowadza młodych użytkowników w świat świadomego oszczędzania i zarządzania finansami. W ciekawy sposób uczy wartości pieniądza, oszczędzania i odpowiedzialności finansowej.

Angażujący interfejs sprawia, że nauka finansów poprzez korzystanie z naszej aplikacji, staje się fascynującą przygodą!

Dzięki aplikacji dla najmłodszych każde dziecko ma szansę wkroczyć w świat bankowości, aby w formie zabawy, pod kontrolą rodzica, odkrywać związek ekonomii z życiem codziennym.


Wybrane funkcje

 

BS Raba Wyżna Junior w ramach rachunku rodzica umożliwia dzieciom:

  • gromadzenie oszczędności w elektronicznych skarbonkach, można je wyróżniać grafiką, ustalać cel gromadzenia gotówki, datę zakończenia oszczędzania czy wymaganą kwotę do zaoszczędzenia, a na koniec jej rozbicie i zmianę celu,
  • realizacje płatności za pomocą kodu BLIK – dziecko wysyła prośbę o kod BLIK do rodzica, płaci za zakupy internetowe lub w sklepie, ale to rodzic zatwierdza transakcję oraz zarządza limitami płatności.
  • wybór kolorystyki aplikacji, a także podgląd historii oszczędzania z jej poziomu,

Aktywność dziecka podczas korzystania z aplikacji nagradzana jest promocyjnymi gwiazdkami i pucharami, które odblokowują kolejne punkty z mapy nagród np. dodatkowe tła, kolory i awatary.

BS Raba Wyżna Junior jest połączeniem zabawy z nauką oszczędzania i zarządzania gromadzonymi pieniędzmi. Pomaga uczyć odpowiedzialności i systematyczności, wprowadza dziecko w świat finansów.

Kontrola limitów płatności BLIK oraz skarbonek dziecka odbywa się z poziomu bankowości internetowej rodzica. Aby korzystać z Aplikacji mobilnej BS Raba Wyżna Junior, należy ją zainstalować, dokonać aktywacji, a następnie założyć profil. Korzystanie z aplikacji  jest bezpłatne.


Korzyści

 

Oszczędny Jaś,
to bogaty Jan

Wielu rodziców chce, by ich dzieci od wczesnych lat uczyły się szacunku do pieniędzy oraz podejmowania rozsądnych decyzji zakupowych. Jak tego dokonać?

Proponowana usługa dla najmłodszych, może pomóc w nauce oszczędzania, jednocześnie wdrażając dzieci w „świat bankowości internetowej” pod pełnym nadzorem rodziców.
Bankowość dla najmłodszych pomoże uczyć, jak rozsądnie dysponować pieniędzmi. Dzięki temu, już najmłodsze dzieci połączą zabawę z nauką zarządzania własnym budżetem.
Posiadanie „dziecięcego konta oszczędzania” może sprzyjać edukacji bankowej oraz kształcić aktywność przedsiębiorczą dzieci.

 

 

Oszczędzanie
w małym palcu

Rolą aplikacji wykorzystywanej przez Bank Spółdzielczy jest edukacja poprzez oszczędzanie. Dzięki niej, dziecko ma możliwość nauczyć się, pod nadzorem rodzica, świadomego oszczędzania i zarządzania pieniędzmi oraz zdobyć praktyczną umiejętność obsługi konta w Banku Spółdzielczym. Po ukończeniu 13 lat, dziecko nabędzie prawo do zawarcia umowy o rachunek bankowy, by kontynuować przygodę ze światem finansów. Przygoda ta będzie oparta o zdobytą dotychczas wiedzę i wyuczoną umiejętność oszczędzania. Aplikacja dostępna jest dla systemów: Android oraz iOS.


Instalacja aplikacji

Pobierz aplikację. W zależności od tego jaki masz system operacyjny w telefonie wybierz sklep internetowy, z którego pobierzesz darmową aplikację.

Przejdź bezpośrednio do aplikacji klikając:

lub zeskanuj kod QR:

lub wpisz w wyszukiwarkę sklepu „BS Raba Wyżna Junior” .

Następnie:

hgfugfuh

aktywuj i dokonaj konfiguracji
pobranej aplikacji przez rodzica
wg wyświetlanej instrukcji,

dodaj dane dziecka
w systemie Internet Banking
oraz urządzenie (zostanie
wygenerowany kod aktywacyjny)

utwórz profil dziecka
na poziomie aplikacji,
wpisz kod aktywacyjny,
ustaw numeru PIN.

Konto w aplikacji zostanie automatycznie powiązane z kontem w Internet Banking, co umożliwi dziecku rozpoczęcie oszczędzania.

Aby dzieci mogły zacząć dysponować środkami należy zasilić rachunek skarbonki – wpłaty może dokonać właściciel rachunku, wybierając „zasil rachunek” w systemie bankowości internetowej lub dowolna osoba dokonując wpłaty na prezentowany numer rachunku w aplikacji.

Pieniądze widoczne na rachunku dziecka jako wolne środki mogą być według uznania dziecka i przyjętej strategii dokładane do poszczególnych skarbonek.

Założone skarbonki, stan gotówki i ustalona kwota do uzbierania widoczne są dla rodzica w opcji „Nasz Bank Junior” z poziomu programu Internet Banking.

Szczegółowa instrukcja instalacji aplikacji znajduje się poniżej.


Przydatne dokumenty

Przewodnik użytkownika Aplikacja Mobilna Junior
Pobierz

Kontakt

Odwiedź oddział

Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji i służą pomocą przy wypełnianiu dokumentacji.
zobacz placówki

Zadzwoń do nas

Skontaktuj się z naszymi pracownikami.
wyświetl numery

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego
napisz do nas

Centrala w Rabie Wyżnej

(18) 26 91 200

Filia Nowy Targ

(18) 26 64 513

Filia Podsarnie

(18) 27 71 864 509 513 204

Filia Rabka Zdrój
Chopina

509 919 179

Filia Rabka Zdrój
Orkana

(18) 26 77 520

Filia Skawa

(18) 26 86 032

Filia Spytkowice

(18) 26 88 026