Concordia Ubezpieczenia

 

Jeśli masz kredyt w banku i chcesz zapewnić swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa, zyskać finansowe wsparcie w razie nieprzewidzianych zdarzeń, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Skorzystaj z oferty Concordia.

ZADBAJ O SOLIDNE UBEZPIECZENIE NA WYPADEK:

śmierci,

trwałej i całkowite niezdolności do pracy spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem,

poważnego zachorowania,

utraty pracy.

CO DAJE UBEZPIECZENIE:

zabezpieczenie finansowe w trudnych sytuacjach losowych dla Ciebie i Twoich najbliższych,

komfort i poczucie pewności, że zobowiązania finansowe wobec Banku zostanie spłacone – nawet gdy zabraknie jedynego żywiciela rodziny,

gotówkę na pokrycie wydatków związanych z leczeniem,

pieniądze w sytuacji trwałej i całkowitej niezdolności do pracy,

konkurencyjną ofertę – warunki ubezpieczenia wynegocjowane przez Bank – tylko dla swoich Klientów,

uproszczoną formę przystąpienia do ubezpieczenia,

możliwość przystąpienia wszystkich Współkredytobiorców.


SZCZEGÓŁY OFERTY UZYSKACIE PAŃSTWO KLIKAJĄC W BANER PONIŻEJ

LUB U BANKOWEGO AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO


Podróż własnym samochodem to wielka przyjemność, a możliwość decydowania, gdzie pojedziesz to największa zaleta posiadania „czterech kółek”. Warto więc zadbać o to, aby Twój samochód był solidnie chroniony i aby żadne nieprzewidziane zdarzenia nie odebrały Tobie przyjemności z podróżowania. Wybierz ubezpieczenia komunikacyjne w Concordii – zyskaj spokój i pewność, że na drodze nigdy nie pozostaniesz sam.

CONCORDIA UBEZPIECZENIA oferuję dwa pakiety:

Concordia Auto - to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniący samochód, jego kierowcę i pasażerów. Ubezpieczenie Auto Casco zapewnia pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia oraz umożliwia zakup nowego samochodu w razie kradzieży. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu. W ramach Concordia Auto możesz również wykupić ubezpieczenie Ochrony Prawnej oraz ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażerów. 

Starter Auto - to realna pomoc na drodze – w przypadku awarii Twojego auta nie pozostaniesz sam, nie będziesz musiał gorączkowo poszukiwać najbliższego warsztatu samochodowego lub liczyć na pomoc innych uczestników ruchu. Profesjonalni mechanicy firmy Starter ruszą Tobie na ratunek. Dysponują doskonale wyposażonymi, charakterystycznymi żółtymi samochodami. Po dotarciu na miejsce zdiagnozują przyczynę awarii i postawią Twój samochód „na nogi” (50% awarii jest naprawianych w ten sposób), dzięki czemu bez przeszkód będziesz mógł ruszyć w dalszą podróż. Gdy zaś będzie to niemożliwe – masz zapewnione holowanie swojego auta.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY UZYSKACIE PAŃSTWO KLIKAJĄC W BANER PONIŻEJ

LUB U BANKOWEGO AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO


Concordia Plus to pakiet ubezpieczeń majątkowych, chroniący Twój dom, mieszkanie od najczęściej występujących zdarzeń, takich jak: pożar, zalanie czy kradzież. Dzięki ubezpieczeniu uzyskasz również środki finansowe w przypadku zniszczenia sprzętów domowych. Concordia Plus zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z OC w życiu prywatnym, a także w wyniku NNW oraz Ochronę Prawną. Concordia Plus to idealny pakiet ubezpieczeń dla Twojego domu, mieszkania.

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie?

Ubezpieczenie skierowane jest do każdego, kto poszukuje solidnego zabezpieczenia członków rodziny oraz swojego majątku.

Korzyści dla Ciebie

Zabezpieczenie domu, mieszkania i jego wyposażenia, a także domków letniskowych, obiektów małej architektury, kolektorów słonecznych, nagrobków, grobowców, sprzętu wykorzystywanego do prowadzonej działalności czy siłowników do bram.

Ochrona od zdarzeń losowych przez cały rok, np. uszkodzenie rynny pod ciężarem śniegu w zimie.

Odpowiedzialność Concordii za koszty poszukiwania szkody, gdy nie jest znana jej przyczyna – możliwość rozszerzenia odpowiedzialności o koszty materiałów uszkodzonych podczas poszukiwania szkody.

Interwencja specjalisty np. hydraulika, elektryka oraz pokrycie kosztów jego dojazdu i robocizny.

Ochrona w ramach OC obowiązująca na terenie Europy (obejmuje czynności życia codziennego i nieruchomości).

Możliwość ubezpieczenia kilku nieruchomości na jednej polisie.

 

SZCZEGÓŁY OFERTY UZYSKACIE PAŃSTWO KLIKAJĄC W BANER PONIŻEJ

 LUB U BANKOWEGO AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO