BLUE MEDIA

Blue Media S.A. to jedna z największych firm IT w Polsce. Od 1999 r. projektuje i wdraża innowacyjne rozwiązania w dziedzinie płatności bezgotówkowych. Od 2011 r. na mocy decyzji Narodowego Banku Polskiego prowadzi działalność rozliczeniową i rozrachunkową dla banków, a od października 2013 decyzją Komisji Nadzoru Finansowego świadczy też usługi płatnicze w charakterze krajowej instytucji płatniczej (nr wpisu w rejestrze dostawców usług płatniczych: IP17/2013).

Blue Media jest twórcą m.in. pierwszego w Polsce systemu do masowego wystawiania faktur elektronicznych oraz systemu umożliwiającego realizację doładowań telefonów pre-paid.

Blue Media to spółka wielokrotnie wyróżniana i nagradzana. Trzy razy z rzędu zajęła 1. miejsce w rankingu Deloitte Technology Fast50 grupującym najszybciej rozwijające się spółki technologiczne z Europy Środkowej. Dwukrotnie otrzymała tytuł Gazeli Biznesu przyznawany przez redakcję Pulsu Biznesu oraz miano Najlepszego Pracodawcy w rankingu przygotowywanym przez Hewitt Associates.

www.bluemedia.pl

Funkcja doładowań pozwala zasilić telefon obsługiwany przez następujących operatorów:

 

Zalety systemu:

Elastyczność – Klient doładowuje dowolny numer telefonu na wybraną przez siebie kwotę,

Szybkość – doładowanie telefonu następuje w kilka minut od zrealizowanego przelewu,

Dostępność – system działa 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu

Bezpieczeństwo – każde doładowanie wymaga autoryzacji hasłem jednorazowym lub kodem SMS.

Możliwość otrzymania faktury VAT za doładowania.

 

Regulamin doładowań pre-paid

BlueCash to skuteczne i nowatorskie rozwiązanie służące do realizacji szybkich przekazów pieniężnych pomiędzy kontami w różnych bankach.

BlueCash to przede wszystkim:

- błyskawiczne przelewy online z pominięciem bankowych sesji księgowania,

- dostępność usługi 24/7 *

- łatwa obsługa systemu

- niski koszt przelewu

Wykorzystując system BlueCash czas realizacji przelewu jest skrócony nawet do kilku minut. Czyni to z BlueCash idealne rozwiązanie m.in. dla osób dokonujących pilnych zakupów w sklepach internetowych czy opłacających swoje rachunki "na ostatnią chwilę".

Kluczową funkcją systemu BlueCash jest zamiana jednego przelewu międzybankowego na dwa przelewy wewnątrzbankowe. Rozwiązanie takie jest możliwe dzięki wykorzystaniu kont bankowych Blue Media jako kont pośredniczących w transakcji. Klient korzystający z rozwiązania wykonuje tylko jeden przelew, jak dotychczas.

W odróżnieniu od funkcjonujących na rynku rozwiązań BlueCash umożliwia przelew online z banku do banku już w kilka minut. Podstawowy mechanizm realizacji przelewu nie różni się niczym od dotychczasowych rozwiązań, jednak nowatorski charakter usługi umożliwia błyskawiczne przekazanie środków nadawcy do odbiorcy.

* - ewentualne opóźnienie w realizacji przelewu może nastąpić tylko w przypadku przerw w funkcjonowaniu bankowości elektronicznej w wybranych bankach.